Допоможіть будь ласка

НЕАКТУАЛЬНО
Допоможіть будь ласка Допоможіть будь ласка Допоможіть будь ласка Допоможіть будь ласка Допоможіть будь ласка Допоможіть будь ласка Допоможіть будь ласка
Дата: 22:00, 11 дек. 2020
Объявления: Вязка
Номер: 692927
Автор: Pavel R
Источник: olx.ua

Здравствуйте, шановні рятівники. Звертаюся до Вас с проханням надати допомоги моєму синові Тихонові. Перший мій чоловік помер, від нього залишилося в мене двоє діток. Зустрілися ми з другим чоловіком і захотіли спальну дитину. Вагітність буда бажана і ми нічого не підозрювали. На 28 тижні почалися сильні болі в животі, спочатку я нічого не зрозуміла. Наш хлопчик народився на 28 тижні з критичною вагою 850 грам. Довго були у реанімації під апаратом штучного дихання. Зараз нам 5 місяців за весь цей час ми були вдома 3 дні. У Тихона в голові рідина, яка залила лівий шлуночок. На це жахливо дивитися, голівонтка не правильної форми, оченята випирають, від тиску постійна блювота. Ми вичерпали все наші ресурси, продали все що було, корову, свиней, все наше господарство. Єдине що залишилося це хата, але тоді ми всі залишимося на вулиці. Ми до останнього сподівалися, що зможемо вилікувати сина, але лікарі сказали, що без оперативного втручання не обійтись. Нам потрібно ставити пристрій в голову, через який буде виходити рідина. Крім того необхідно вирівнювати череп для цього необхілно видалити зайву частину кісток і закріпити спеціальними пластинами. Операцій буде як мінімум дві. Вибачте можливо я не дуже розуміюсь в цьому. Так мені пояснив лікар. Ціна шунта близько 26000 грн. Ще медикаменти та наркоз і самі пластини. Ще необхідно близько 16618 грн Будь ласка, якщо це можливо допоможіть нам. Ми не розраховували на другу операцію. Ви наша остання надія. Операцію назначили на листопад, але коштів на неї у нас не має. Рахунок Альфабанку: 5354 6630 0405 1468 Куклінська Тетяна Володимирівна.

Поделиться объявлением
Сообщить о нарушении
Полезная информация
  • Чтобы избежать мошенничества, встречайтесь с продавцом лично или оплачивайте покупку, используя проверенную платёжную систему, в которой предусмотрена "защита покупателя", например, PayPal;
  • Старайтесь избегать платежей через анонимные платежные системы;
  • Если Вы продавец, то не требуйте предоплату без необходимости: в наше время это может снизить спрос на Ваше предложение. Лучше созвонитесь с покупателем и назначьте встречу. Личный контакт - это не только надёжно, но иногда и полезно;
  • Бесплатная доска объявлений Великобритании mur.tv не занимается денежными переводами, мы не принимаем платежи на сайте и т.п. Мы просто предоставляем очень удобную и популярную платформу для встречи Покупателей и Продавцов.