Кошенята кошеня 1 місяць

НЕАКТУАЛЬНО
Кошенята кошеня 1 місяць Кошенята кошеня 1 місяць Кошенята кошеня 1 місяць Кошенята кошеня 1 місяць Кошенята кошеня 1 місяць
Дата: 22:00, 03 нояб. 2020
Объявления: Коты и кошки
Номер: 534839
Автор: Pavel R
Источник: olx.ua

Якщо ви давно мрієте або просто думаєте “Колись візьму кота”, або вирішили, що “ваш кіт сам знайде мене”, то подивіться уважно на них. Знаєте, що головне у стосунках Людини і Кота? КАРМА! Я, маю на увазі оту тонку ниточку, яка пов’язує серце і долю двох живих істот і робить так, що вони стають дуже потрібні один одному. Зараз ви потрібні кожному з цих тигренят. І якщо ви дасте їм те, що їм життєво треба — а це насправді дуже небагато — ви відчуєте, що зробили важливе не для них, а для цілого світу. Бо світ потребує Добра. І це великий плюс для вашої карми) А я скажу вам чесно-пречесно: отакі бідові мурчики виростають дуже вдячними і від них завжди мінімум клопоту, а максимум радості. Допоможіть їм) Телефонуй 502 - Показать номер - Вік 1 місяць Привчені до лотка

Поделиться объявлением
Сообщить о нарушении
Полезная информация
  • Чтобы избежать мошенничества, встречайтесь с продавцом лично или оплачивайте покупку, используя проверенную платёжную систему, в которой предусмотрена "защита покупателя", например, PayPal;
  • Старайтесь избегать платежей через анонимные платежные системы;
  • Если Вы продавец, то не требуйте предоплату без необходимости: в наше время это может снизить спрос на Ваше предложение. Лучше созвонитесь с покупателем и назначьте встречу. Личный контакт - это не только надёжно, но иногда и полезно;
  • Бесплатная доска объявлений Великобритании mur.tv не занимается денежными переводами, мы не принимаем платежи на сайте и т.п. Мы просто предоставляем очень удобную и популярную платформу для встречи Покупателей и Продавцов.