Бенгальські кошенята,леопардове кошеня,бенгальский котенок

НЕАКТУАЛЬНО
Дата: 21:00, 19 апр. 2021
Объявления: Коты и кошки
Номер: 1209003
Автор: Pavel R
Источник: olx.ua

Чистопородні бенгальчики шоу класу-мають в більшості замкнуті круглі розетки,які симетрично розташовані з лівого та з правого боків. Мають свого тата,який приймає активну участь у вихованні малючок. До переїзду в нову сім'ю будуть готові з середини квітня.На момент продажу будуть переведені на самостійне харчування.Будуть оброблені від паразитів. Щодо прививок-по домовленості,так як! !-прививки треба робити в 2 етапи-в 1 місяць-і в 4 місяці.Або одну прививку в 5 місяців.Так як прививка для кошеняти є стресом,і переїзд до нової домівки теж є стресом,то чи варто завчасно піддавати малючків лишньому стресу? Міжнародний ветпаспорт з прививками може зробити любий ліцензований ветеринар у вашій місцевості-ціна 200грн. Доставка-самовивіз,так як мені не байдуже,до кого потраплять мої кошенята,бо люблячий господар завжди сам забере свого улюбленця. Кошенята не професійного вирощування,а домашнього,тому масьопи будуть привчені до рук. Проживаєм в м.Дунаївці Хмельницької області. На останньому фото-тато. Дивіться інші мої оголошення-там мова про цих самих малюків,але моде бути більше інформації та фото.

Поделиться объявлением
Сообщить о нарушении
Полезная информация
  • Чтобы избежать мошенничества, встречайтесь с продавцом лично или оплачивайте покупку, используя проверенную платёжную систему, в которой предусмотрена "защита покупателя", например, PayPal;
  • Старайтесь избегать платежей через анонимные платежные системы;
  • Если Вы продавец, то не требуйте предоплату без необходимости: в наше время это может снизить спрос на Ваше предложение. Лучше созвонитесь с покупателем и назначьте встречу. Личный контакт - это не только надёжно, но иногда и полезно;
  • Бесплатная доска объявлений Великобритании mur.tv не занимается денежными переводами, мы не принимаем платежи на сайте и т.п. Мы просто предоставляем очень удобную и популярную платформу для встречи Покупателей и Продавцов.