Varro Tolerance. Карника Матки. С 24 апреля. Молодые матки.

НЕАКТУАЛЬНО
Дата: 21:00, 29 мая 2021
Объявления: Сельхоз животные
Номер: 1400442
Автор: Pavel R
Источник: olx.ua

Матки : запліднені і не запліднені - мічені. Відправляємо : кінець квітня - жовтень 2021р. , в залежності від погодних умов. Карніка - найспокійніша порода бджіл . Переваги породи : - непогано зимує в наших умовах, навіть на волі - може працювати в прохолодну, похмуру погоду - гніздо утримує в чистоті - дуже миролюбна - спокійно переносить перевезення (кочівлю) - рано готується до зимівлі. В зиму сім'ї йдуть чисельними - мед важчий, ніж у інших порід (менша вологість) - добре використовує як сильний тривалий медозбір (соняшник), так і слабкий (різнотрав'я) - збирає нектар з низьким вмістом цукрів - прополісу виробляє мало - за сезон сім'я легко вибудовує 10-15 рамок вощини - в зимівлі дуже економна - незначне утворення підмору - краще утримувати в багатокорпусних вуликах. Опис зовнішнього вигляду: - матка майже чорного кольору; - робочі бджоли темно-сірого кольору. Репродуктивна здатність матки – до 2000 яєць на добу. Лінія Тройзек - Набирає силу поступово. Пік розвитку в середині червня. Пешец - характеризується раннім весняним розвитком. Пасіка знаходиться в гірській місцевості, відповідає всім санітарним вимогам. На материнку є документи . Умови доставки - Укрпоштою, Новою Поштою . Доставка по Україні: 3 дня . Оплата : накладений платіж, карта . Якщо матка загинула, то потрібно - надіслати мені фото на Вайбер і я Вам все возмещу. Увага ! - Для оперативного отримання матки - телефонуйте, а не пишіть!

Поделиться объявлением
Сообщить о нарушении
Полезная информация
  • Чтобы избежать мошенничества, встречайтесь с продавцом лично или оплачивайте покупку, используя проверенную платёжную систему, в которой предусмотрена "защита покупателя", например, PayPal;
  • Старайтесь избегать платежей через анонимные платежные системы;
  • Если Вы продавец, то не требуйте предоплату без необходимости: в наше время это может снизить спрос на Ваше предложение. Лучше созвонитесь с покупателем и назначьте встречу. Личный контакт - это не только надёжно, но иногда и полезно;
  • Бесплатная доска объявлений Великобритании mur.tv не занимается денежными переводами, мы не принимаем платежи на сайте и т.п. Мы просто предоставляем очень удобную и популярную платформу для встречи Покупателей и Продавцов.