Інкубаційні яйця Брама під замовлення

НЕАКТУАЛЬНО
Інкубаційні яйця Брама під замовлення Інкубаційні яйця Брама під замовлення Інкубаційні яйця Брама під замовлення Інкубаційні яйця Брама під замовлення
Дата: 22:00, 31 янв. 2021
Объявления: Сельхоз животные
Номер: 898107
Автор: Pavel R
Источник: olx.ua

Брама повільні, поважні, величаві кури. Вони дають дуже смачне, ніжне і соковите м'ясо. Забарвлення пір’я у брам неоднакове. Є кури світлого забарвлення: основний фон білий, «грива» чорна, чорне пір’я у хвості, чорне пір’я махове у крилах і чорні пір’їни на плюснах і пальцях. Є брами крупчасті, палеві, чорні. Жива маса цих курей становить у курок 3,5-4 кг, у півників – 4,5-5 кг. Буває й більш висока жива маса – до 6 кг. Але такої маси кури досягають не раніше, ніж у півторарічному віці. Звичайно, ростуть вони не так швидко, як курчата-бройлери. Яйценосна продуктивність у них порівняно невисока. Вони дають120-130 яєць за рік, масою 59-60 грамів, зі світло-коричневою шкаралупою. Яйця дуже смачні. Містять велику кількість жиру, протеїнів, вітамінів.

Поделиться объявлением
Сообщить о нарушении
Полезная информация
  • Чтобы избежать мошенничества, встречайтесь с продавцом лично или оплачивайте покупку, используя проверенную платёжную систему, в которой предусмотрена "защита покупателя", например, PayPal;
  • Старайтесь избегать платежей через анонимные платежные системы;
  • Если Вы продавец, то не требуйте предоплату без необходимости: в наше время это может снизить спрос на Ваше предложение. Лучше созвонитесь с покупателем и назначьте встречу. Личный контакт - это не только надёжно, но иногда и полезно;
  • Бесплатная доска объявлений Великобритании mur.tv не занимается денежными переводами, мы не принимаем платежи на сайте и т.п. Мы просто предоставляем очень удобную и популярную платформу для встречи Покупателей и Продавцов.