Новые матки. Матка Карники, линия Тройзек. Пришло время для замены!

НЕАКТУАЛЬНО
Дата: 21:00, 01 июн. 2021
Объявления: Другие животные
Номер: 1413301
Автор: Pavel R
Источник: olx.ua

Матки : плідні чи не плідні - мічені. Відправка: з квітня по жовтень, все залежить від погодних умов . Карніка - найспокійніша порода бджіл . Пріоритети цієї породи : - добре переносить зимівлю; - вилітає і в похмуру погоду, і в невеликий дощик; - свої гнізда утримують в чистоті; - в миролюбністі - немає рівних; - добре переносять кочівлю; - в зиму родини йдуть численними; - добре працюють при будь-якому медозборі; - прополісу виробляє мало; - сім'я легко вибудовує 10-15 рамок вощини за сезон; - економно витрачає карма при зимівлі; - підмору утворює мало. Зовнішній вигляд : - матка майже чорного кольору, з вузьким, довгим тілом. Може відкладати до 2000 яєць на добу. - робочі бджоли дрібних розмірів. Їх забарвлення може бути від темно-сірого до сіро-коричневого. Тройзек - Пік розвитку в середині червня. Пешец - набирає максимальну силу до середини травня. Пасіка знаходиться в гірській місцевості, відповідає всім санітарним вимогам. На материнку є всі необхідні документи - паспорт. Відправка - Укрпоштою, Новою Поштою . Доставка по Україні: протягом 3-х днів. Спосіб оплати: накладений платіж, карта . Якщо матка до Вас не доїхала живий, як вчинити ?! - направити мені фотографії / відео - відбудеться компенсація. Прошу звернути увагу ! - При виникненні питань - телефонуйте мені по телефону або пишіть Вайбер, на смс ОЛХ відповідаю рідко

Поделиться объявлением
Сообщить о нарушении
Полезная информация
  • Чтобы избежать мошенничества, встречайтесь с продавцом лично или оплачивайте покупку, используя проверенную платёжную систему, в которой предусмотрена "защита покупателя", например, PayPal;
  • Старайтесь избегать платежей через анонимные платежные системы;
  • Если Вы продавец, то не требуйте предоплату без необходимости: в наше время это может снизить спрос на Ваше предложение. Лучше созвонитесь с покупателем и назначьте встречу. Личный контакт - это не только надёжно, но иногда и полезно;
  • Бесплатная доска объявлений Великобритании mur.tv не занимается денежными переводами, мы не принимаем платежи на сайте и т.п. Мы просто предоставляем очень удобную и популярную платформу для встречи Покупателей и Продавцов.