Сірий цуцик пацан щєня КСУ

НЕАКТУАЛЬНО
Сірий цуцик пацан щєня КСУ Сірий цуцик пацан щєня КСУ Сірий цуцик пацан щєня КСУ Сірий цуцик пацан щєня КСУ Сірий цуцик пацан щєня КСУ Сірий цуцик пацан щєня КСУ
Дата: 22:00, 20 янв. 2021
Объявления: Собаки
Номер: 854560
Автор: Pavel R
Источник: olx.ua


зрістом виростають до 71,навідь 75см та мають певний Погляд..який каже:"Йди геть..Я тут Господар".
2.Я безкоштовно консультую чесно непревзято та. без імен
3.принцип "ціна=якість" частіще не працює у вашому регіоні ,тому шо нерєальна ціні перемагає некомпетентність покупців.
4.Дякую за увагу,тим хто дочитає , збережете в подальшому гроші та нерви, зможете уникнути стресів та лікування свого вже щеня.. .
5.Апріорі неможлива вага кобьєля 85кг.бо весь час мене на протязі трьох років запитують: яка вага ¿,це шо порося?якась циганка мозг людям задурманила.схаменіться .вага чорного батько скаче верх 63кг дивитись всі обьяви..
6.не буває голубоглазок.очі міняють колір на сірий або карі на третьому місяці.
7.уважно читаючи зрозумієте
Як вiдрізнити від метиса?по цуцику це вам Незрозуміло.Треба бачити профіль старших від 7 міс щеняти.
8Метис маэ загостренну носову частину зализану знизу. А також.
9.Якшьо вставити в нос два вказівний та середній пальці великим пальцем обійняти низ щєлепи- це Товщина
10.у моїх вона є, порівнюйте та читайте Стандарт породи,думайте.
11.до речі свою першу собаку я купував дорого від Чемпіона Світу,
тому маю шо показувати та пропонувати..ціна сірого без тигровин Хлопця дві євро без оговорень..поважаємо многолітню працю Заводчтків мою та людей у яких я купував свою жіночу від Чемпіона Світу.

Поделиться объявлением
Сообщить о нарушении
Полезная информация
  • Чтобы избежать мошенничества, встречайтесь с продавцом лично или оплачивайте покупку, используя проверенную платёжную систему, в которой предусмотрена "защита покупателя", например, PayPal;
  • Старайтесь избегать платежей через анонимные платежные системы;
  • Если Вы продавец, то не требуйте предоплату без необходимости: в наше время это может снизить спрос на Ваше предложение. Лучше созвонитесь с покупателем и назначьте встречу. Личный контакт - это не только надёжно, но иногда и полезно;
  • Бесплатная доска объявлений Великобритании mur.tv не занимается денежными переводами, мы не принимаем платежи на сайте и т.п. Мы просто предоставляем очень удобную и популярную платформу для встречи Покупателей и Продавцов.
1 000 ₽
1 500 ₽
3 300 ₽
1 400 ₽