Графiтоаого кольору хлопець

НЕАКТУАЛЬНО
Графiтоаого кольору хлопець Графiтоаого кольору хлопець Графiтоаого кольору хлопець Графiтоаого кольору хлопець Графiтоаого кольору хлопець Графiтоаого кольору хлопець Графiтоаого кольору хлопець Графiтоаого кольору хлопець
Дата: 21:00, 22 окт. 2020
Объявления: Собаки
Номер: 478156
Автор: Pavel R
Источник: olx.ua


(з італійської в перекаді "народненний перемогати"..наші хлопці усі бнз винятку ,повимахали зрістом до 74х см нема нікого до 69мм..усі наші корсо Велетні..я с 2013 березня, мав Одну чорну жіночу собаку.Розплідник наш моно породний кане корсо, світового рівня корсо. ПОВІРТЄ,і це не є блеф,"пісяют кіпятком" итальянці,так з самої ісконної батьківщини кане .Просять в мене самих "КоротКо Мордих"Найширших Велетнів.Найкоротших носом с грудня 2016р.але я вiдмовляю.Зараз буде продаж в Україні,без попередніх переказів коштів, тобто без грошей від вас,сам привезу місто Київ.. для Вас цуцика на своєму авто, або ж.д. Мешкаю в Дніпр регіоні, Кривий Ріг, Тільки дзвонити..,(залишу без відповіді питання "пришлите пожалуста , фото папы мамы и свободных серых щенков)..тобто Вайбєрних попрошаєк ігнорю,не розважаю..ще й посилаю" у статеву подорож'".Буде Вам "кино" з вашим iм'ям та паролем,"Свойстом фото" датою та часом, алє тільки ,після телефонної розмови..та щє неможлива вага 85кг як мене іноді питають :
-яка Вага вашого кобьєля???
смєшні питання..
це не свиння.
така вага априорі неможлива дiдусь 8фото 63кг ВелетенЬ фото7.8..був найкрупніший зі всіх в Країні Корсо.

Поделиться объявлением
Сообщить о нарушении
Полезная информация
  • Чтобы избежать мошенничества, встречайтесь с продавцом лично или оплачивайте покупку, используя проверенную платёжную систему, в которой предусмотрена "защита покупателя", например, PayPal;
  • Старайтесь избегать платежей через анонимные платежные системы;
  • Если Вы продавец, то не требуйте предоплату без необходимости: в наше время это может снизить спрос на Ваше предложение. Лучше созвонитесь с покупателем и назначьте встречу. Личный контакт - это не только надёжно, но иногда и полезно;
  • Бесплатная доска объявлений Великобритании mur.tv не занимается денежными переводами, мы не принимаем платежи на сайте и т.п. Мы просто предоставляем очень удобную и популярную платформу для встречи Покупателей и Продавцов.
1 000 ₽
1 200 ₽
1 300 ₽
1 600 ₽