Бенгальський велетень в окрасі розетка на золоті. Документи

НЕАКТУАЛЬНО
Бенгальський велетень в окрасі розетка на золоті. Документи Бенгальський велетень в окрасі розетка на золоті. Документи Бенгальський велетень в окрасі розетка на золоті. Документи Бенгальський велетень в окрасі розетка на золоті. Документи Бенгальський велетень в окрасі розетка на золоті. Документи Бенгальський велетень в окрасі розетка на золоті. Документи Бенгальський велетень в окрасі розетка на золоті. Документи Бенгальський велетень в окрасі розетка на золоті. Документи Бенгальський велетень в окрасі розетка на золоті. Документи
Дата: 22:00, 05 дек. 2020
Объявления: Коты и кошки
Номер: 665552
Автор: Pavel R
Источник: olx.ua

Якщо ви мрієте мати котика величезних розмірів, зверніть увагу на цього хлопчину! Великий не за рахунок наїденого пузка, великий, бо на довгих ніжках, тому і високий в холці, до того ж видовжений тулуб і довжелезний хвіст. У нас насправді великі коти! Цей котик в дорослому віці буде виглядати як такий собі широкоплечий атлет з піджатою лінією живота. Хлопчик дуже ефектний - видовжений тулуб, шикарна голова, мордочка дикого типу, високоногий і за рахунок цього неймовірно граційний. Має сучасний окрас і красиво розташовані великі розетки. Щас ще сіруватий, так як окрас в стадії файзингу. Потроху яскравішає. Дорослим буде дуже яскравим, істинно золотим. Глітер яскравий вже є. Так як я можу оцінювать його зовнішність, то він в діда( його фото можу показать якщо зацікавить). По характеру лагідний мурчунчик, контактний і дуже інтелектуальний хлопчина. Любить щоб його гладили і брали на ручки. Веселий, грайливий і жвавий, як всі дітки. Обробки, курс вакцинації зроблені. Можна любимцем. Можна на розведення - чудовий екземпляр. Забрати можна особисто або обумовимо доставку. Обравши цього котика, ви матимете, насправді, надзвичайно великого атлетично складеного, граційного кота! Такі довгоногі в мене завжди виростають величезними. Такий ексклюзивний велетень буде лише у вас! Ваш вибір стане вдалим на довгі роки.

Поделиться объявлением
Сообщить о нарушении
Полезная информация
  • Чтобы избежать мошенничества, встречайтесь с продавцом лично или оплачивайте покупку, используя проверенную платёжную систему, в которой предусмотрена "защита покупателя", например, PayPal;
  • Старайтесь избегать платежей через анонимные платежные системы;
  • Если Вы продавец, то не требуйте предоплату без необходимости: в наше время это может снизить спрос на Ваше предложение. Лучше созвонитесь с покупателем и назначьте встречу. Личный контакт - это не только надёжно, но иногда и полезно;
  • Бесплатная доска объявлений Великобритании mur.tv не занимается денежными переводами, мы не принимаем платежи на сайте и т.п. Мы просто предоставляем очень удобную и популярную платформу для встречи Покупателей и Продавцов.