Терраріум Exo Terra для любих рептилій, комплект

НЕАКТУАЛЬНО
Терраріум Exo Terra для любих рептилій, комплект
Дата: 21:00, 26 окт. 2021
Объявления: Аквариумистика
Номер: 1510341
Автор: Pavel R
Источник: olx.ua

Я продаю комплект для утримання рептилій, мабуть підійде для будь якої, але в моєму випадку це була сухопутна черепашка. Чесно кажучи, я не бачу змісту продавати це все по частинах, хоча так буде дорожче, але я пропоную повноцінний комплект для черепашок, хамелеонів, ящірок та інших рептилій, тому що так буде простіше не тільки мені, а й майбутньому власнику. В комплекті є все необхідне: - Террариум Exo Terra Natural Medium скляний 60x45x45 см - 5000 (ціна нового) - Плафон для лампи розжарювання в тераріум Exo Terra Light Glow - 850 (ціна нового) - Світильник для тераріуму Exo Terra Compact Top 60х9х20 см - 1500 (ціна нового) - Захина сiтка Exo Terra Screen Top Cover - 600 (ціна нового) - Годівничка мала - 200 (ціна нового) - Годівничка середня - 400 (ціна нового) - Кронштейн для плафонів Exo Terra Light Bracket - 500 (ціна нового) Загалом вийде більше 9000 грн. якщо купляти нове. Але я віддам все разом за 6000 грн. плюс в подарунок: - Корм, вітаміни, кальцій, обігніваючі лампи на 100, 75 та 50вт - Вимірювач температури та вологості, автоматичне реле для обігріву та таймер для світла. Також додатково в наявності є такі цікаві речі, як: - Генератор туману / дощу Monsson rs400 (помпа без баку, як бак можна використовувати будь-яку ємність, бажано літрів 10) + трубки, насадки, розпилючачі і таке інше - 3000 ціна нового (дуже рідкісна річ) - віддам за 1000 - Світильник для тераріуму Exo-Terra Dual Top Metal Terrarium Canopy - 4000 ціна нового (рідкісна річ) - віддам за 1500. Або ж, якщо ви готові придбати все разом, я віддам за 8 000грн.

Поделиться объявлением
Сообщить о нарушении
Полезная информация
  • Чтобы избежать мошенничества, встречайтесь с продавцом лично или оплачивайте покупку, используя проверенную платёжную систему, в которой предусмотрена "защита покупателя", например, PayPal;
  • Старайтесь избегать платежей через анонимные платежные системы;
  • Если Вы продавец, то не требуйте предоплату без необходимости: в наше время это может снизить спрос на Ваше предложение. Лучше созвонитесь с покупателем и назначьте встречу. Личный контакт - это не только надёжно, но иногда и полезно;
  • Бесплатная доска объявлений Великобритании mur.tv не занимается денежными переводами, мы не принимаем платежи на сайте и т.п. Мы просто предоставляем очень удобную и популярную платформу для встречи Покупателей и Продавцов.